Nieuwe bomen bij de Kattendans in Bergeijk!

Heb je de nieuwe bomen op het evenemententerrein aan de achterkant bij de Kattendans al gezien? Deze leilindes hebben we kunnen sparen uit de herinrichting van de Burgemeester Magneestraat en hebben nu een nieuwe plek gekregen. 

Bij de herinrichting van de Burgemeester Magneestraat konden niet alle bomen behouden blijven. Gelukkig bleken de leilindes geschikt om te verplanten en hebben ze nu hun plek gevonden op het evenemententerrein bij de Kattendans. Dit zorgt niet alleen voor meer groen, maar geeft ook het ‘activiteitengebied’ met jeu de boules baan, voetbalgoaltjes en skateramp een mooiere en passendere uitstraling.

Leilindes op een rij bij de Kattendans

Laatste nieuws...

  • Papier inzamelen doen we samen!

    Wist je dat 87% van het papier en karton in Nederland is gemaakt van oud papier? Dankzij de inzet van inwoners en organisaties zorgen we samen voor efficiënte recycling.

  • Workshop: Een levende tuin maak je zelf!

    Wil jij je tuin en buurt groener en gezonder maken? Door minder tegels en meer planten? Doe dan mee met de gratis workshop ‘Een levende tuin maak je zelf’ op donderdag 27 maart 2025 bij Natuurtuin ’t Loo.

  • Aanmelden Ondernemerscontact Bergeijk

    Bergeijkse ondernemers opgelet! Op woensdagavond 2 april organiseren Platform ondernemend Bergeijk (POB) en de gemeente Bergeijk het Ondernemerscontact Bergeijk (OCB) in theater de Kattendans.